Hakkımızda

ÇÖZÜMLER VE PROJELENDİRME

Smart Güvenlik Hizmetleri tarafından belirlenen sorunlara ilişkin çözüm yöntemleri oluşturulduktan sonra, ihtiyaç doğrultusunda ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Verimli bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmesi için sadece gerekli olan miktarda satış yapılmaktadır. Bu sayede Smart Güvenlik Hizmetleri ile çalışan firmaların da alınan hizmetten memnun kalması sağlanmaktadır. 

HTB18dxTdjfguuRjy1zeq6z0KFXao
KURULUM, EĞİTİM VE SATIŞ SONRASI DESTEK

Projelerin hayata geçirilmesi için yapılan işlemelerin sonunda montaj ile birlikte yapılması gereken işlemlerdir. Bu aşamada gerekli ayarların yapılması, yazılımların işletilmesi ve sistemin sağlıklı çalışması için gereklilikler yerine getirilir. Firmamız bünyesinde yer alan deneyimli ve alanında uzman personel tarafından verilen destekler ile her türlü eksiklik giderilebilmektedir. Ürünlerin kullanımında herhangi bir sorun yaşanmaması için firma tarafından gerekli kullanım eğitimleri verilmektedir. Bu sayede güvenlik sistemlerinden en üst seviyede verim alınır.

Kullanım süreleri boyunca da sürekli olarak firmalara Smart Güvenlik tarafından destek verilmekte. Belirli periyotlar ile yapılan güncellemeler sayesinde sistemlerin tamamı uzun süreler boyunca kullanılabilir kalmaktadır. Bu da satın alınan her ürünün kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Firmamız  tarafından her türlü ürünün bakım hizmetleri de verilmektedir. İstenmeyen durumların yaşanması halinde firma tarafından profesyonel ekip yollanarak, kullanım dışı olan cihazlar tekrardan devreye alınmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesinin geniş olmasından dolayı da çok sayıda alanda hizmet verilmektedir.

CCTV SİSTEMLERİ

Smart Güvenlik, kurum ve binalara yönelik tüm güvenlik sistemlerinin kuruluşundan ve satış sonrası desteğinden sorumlu bir firmadır.

NETWORK SİSTEM DANIŞMANLIĞI

Network hizmetlerinin müşteri yararları; - Network operasyon harcamalarında azalma, - Network yönetim kapasitesinde artış, - Firmaların büyüme stratejilerine destek, - İş sürekliliği sağlanması,

CCTV-KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ
FİBER ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
Geçiş Kontrol Sistemleri 
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
INTERCOM SİSTEMLERİ
KABLOSUZ ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
KURULUM VE DEVREYE ALMA HİZMETLERİ
Network Sistem Danişmanlığı
OTOPARK SİSTEMLERİ
Otomasyon Sistemleri
PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİ