HAKKIMIZDA

Firmamız, 2013 yılında güvenlik teknolojileri, zayıf akım sistemleri, satış, servis ve proje taahhüt konularında faaliyet göstermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur.

En son teknolojik ürünler ile sektör tecrübesini birleştirerek % 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkmış olup, nitelikli ve güçlü ekonomik yapısı ile faaliyet göstermektedir.

 

Günümüz teknolojilerine yön veren, aktif ve hızlı gelişen sistemlerde öncülük ederek bir çok şehirde akıllı sistemler konumlandırmıştır. Sürekli olarak yenilenerek en son teknolojiyi kullanan firma, yeniliklere açık olmasından dolayı da Türkiye geneline rahatlıkla hitap edebilmektedir. Firmamız , satış öncesinde ve satış sonrasında da çeşitli yollar ile müşterilerine destek olmaktadır. Bu sayede mevcut riskler belirlenebileceği gibi, ürünlerden alınan verimlilik de sürekli olarak kontrol edilmektedir.

 

Network tabanlı video güvenlik sistemleri, plaka tanıma sistemleri, personel kontrol sistemleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, görüntülü kapı telefonları ve ses sistemleri” gibi birçok hizmeti de faaliyetleri arasına katan firma, bu konularda yaşanan gelişmeleri de montajını ve kontrolünü yaptığı sistemlerde bir adım ileriye götürebilmenin yollarını aramaya özen göstermektedir.